Kurs Spójnej Edycji Zdjęć

Koniec z byciem wiecznym amatorem w fotografii!

Czas na własny styl i fejm!

Stworzyłam gotowy proces, dzięki któremu znajdziesz własny styl zdjęć i nauczysz się obsługi Lightrooma!

Obecnie kurs nie jest dostępny w sprzedaży z uwagi na aktualizację.

Zapisz się na listę zainteresowanych, żeby nie przegapić rozpoczęcia sprzedaży 🙂

Ucząc się fotografii możesz czuć, że:

jesteś wieczną początkująca w fotografii

nie masz własnego stylu, a jedynie kopiujesz styl innych

jesteś zagubiona w ustawieniach Lightrooma​

I nie pomaga poczucie, że Twoje zdjęcia:

nie mają spójności i “tego czegoś”

nie przyciągają wzroku

mogłyby być piękniejsze i bardziej estetyczne

Rozumiem Cię, bo moje początki fotografii też były trudne, a teraz sky is the limit!
Co zrobiłam i co Ty też możesz zrobić?

Brzmi super! Tylko jak to zrobić?

1. Zaczniemy od początku!

Pomogę Ci w świadomy sposób znaleźć Twój styl.

Otrzymasz dostęp do autorskiej metody

Dlaczego to działa?

Bo ta metoda nie uczy mojego stylu. Dowiesz się, jakie elementy budują styl i pokażę Ci składniki z których “ulepisz” coś własnego 😉
Sama dzięki temu podejściu, przestałam produkować zdjęcia, które wyglądały jak zdjęcia znanych fotografów, tylko “w krzywym zwierciadle”. 

Zobacz jak to się sprawdziło w przypadku Natalii i Patrycji:

Patrycja miała problem z różnorodnością i “płaskimi” zdjęciami. Teraz swobodnie ‘żongluje’ stylami w zależności od potrzeb i dalszych etapów swojego rozwoju:

Mam większą świadomość błędów, które popełniałam i wiem w którym kierunku powinnam zmierzać, poszukując swojego stylu i prowadząc spójne konto na instagramie.
Patrycja

 

Natalia niesamowicie się rozwinęła dzięki mojemu kursowi, jestem z niej naprawdę dumna! Oceniając przemianę jej zdjęć widzę, że dzięki temu zakupowi zaoszczędziła około dwa lata 🙂 Zobacz zdjęcia Natalii przed kursem, od razu po kursie i jakiś czas po kursie. 

Kurs bardzo mi pomógł. Nie chciałam zamykać swojego życia w dziewięciu kwadratach na Instagramie i ograniczać się tym.
Natalia2. Zamienimy nudne zdjęcia na różnorodne i spójne kadry

Otrzymasz gotowy proces

Dlaczego to podejście działa?

Bardzo łatwo jest osiągnąć spójność poprzez powtarzalność. Ale jest to ślepy zaułek, bo to tylko pozorna spójność, a zdjęcia stają się po prostu nudne. Nie pozwolimy, żeby Twoja kreatywność została ograniczona przez dziewięć kratek na Instagramie. 

Zobacz jak to się sprawdziło w przypadku Pauliny i Weroniki:

Paulina jest graficzką i robi piękne prace! Jednak jej konto było zbyt monotonne, a to może znudzić odbiorców. Ta przemiana była nie tylko cudowna wizualnie, ale też praktyczna, bo Paulina zdobyła szybko nowych klientów!

Miałam możliwość wdrażać stopniowo rady Moniki w trakcie recenzowania jej kursu i muszę powiedzieć, że jest to wspaniały motywator do działania! Oprócz świetnych rad fotograficznych i trików ułatwiających obróbkę zdjęć (kocham Lightrooma coraz mocniej!) znalazłam w nim też porady odnośnie promowania swojego konta, dzięki czemu zdobyłam kilka ciekawych zleceń.

Paulina

Problemem Weroniki było uzyskanie spójnego stylu prezentowanych zdjęć z uwagi na to, że nie była autorką wszystkich zdjęć. Zobacz jak 15-minutowa konsultacja ze mną pomogła zmienić sam układ zdjęć, żeby bardziej do siebie pasowały. A to był ledwie wycinek treści kursu:

Monika pokazała mi kilka sposób na spójny feed. Dzięki niej wiem, jak połączyć zdjęcia z podróży ze zdjęciami z sesji zdjęciowych od fotografów, którzy obrabiają zdjęcia w zupełnie inny sposób, przez co spójność momentami była zachwiana.

Weronika3. Przelejemy Twoją wizję artystyczną na fotografie

Nauczysz się obsługi programu Lightroom

Dlaczego to podejście działa?

Nauczenie Cię obsługi programu Lightroom (zarówno wersji na komputer, jak i wersji mobilnej) jest podstawą tego kursu. Interaktywne ćwiczenia, które są dołączone do kursu sprawią, że już nigdy nie będziesz przytłoczona mnogością opcji tego programu. Zamiast tego, nauczysz się mądrze z nich korzystać i modyfikować swój styl w zależności od bieżących potrzeb takich jak inne oświetlenie, inny klient, inny kraj, czy inny nastrój 😉 

Zobacz ścieżkę Martyny, która zaczynała od zupełnej nieznajomości programu Lightroom:

Sama jesteś zaskoczona zmianą! Monika, dziękuję za podpowiedzi! To była ogromna zmiana w podejściu do planowania zdjęć 🙂
Martyna

Co jeszcze może budzić Twoje wątpliwości?

Jak powstał program kursu?

Programy moich kursów nigdy nie powstają “na kolanie” 😉 Zagadnienia, które są poruszone w tym kursie, odpowiadają na potrzeby mojej społeczności. Przeprowadziłam wiele ankiet i rozmów dotyczących tego tematu, a także cykl indywidualnych konsultacji dla kilkunastu osób. Pomogło mi to usystematyzować występujące problemy i przetestować moją metodę na innych. Zatem nie tylko ja przeszłam tę drogę - inni też i to naprawdę działa 😉

Nie wiem, czy warto inwestować w ten kurs

Fotografia jest jedną z podstawowych umiejętności, którą możesz wykorzystać na różnych polach Twojego życia - zarówno komercyjnie, jak i hobbystycznie. A nawet jeśli dopiero zaczynasz, to po tym kursie nikt nie uwierzy, że nie jesteś profesjonalną fotografką 😉 Znajomi będą Cię przekupywać pizzą, żebyś zrobiła im zdjęcia i pytać jaki masz aparat. A Ty, zadowolona, będziesz patrzeć na wspomnienia uwiecznione na swoich fotografiach. Jeśli natomiast robisz zdjęcia także do pracy, to nie ma lepszej inwestycji - uwierz mi, że klienci od razu zauważą zmianę! 🙂

Kupię ten kurs, ale… kiedyś

Najlepiej kupić kurs już teraz! Dlaczego? Jest ograniczona ilość miejsc - kurs jest przeznaczony do pracy indywidualnej, ale jestem dostępna dla kursantów w przypadku pytań i problemów oraz monitoruję ich postępy. Dlatego miesięcznie przyjmuję tylko 20 nowych osób. Oszczędzasz też czas (zmiana u Weroniki nastąpiła już po 15 minutach konsultacji ze mną) i pieniądze, bo z uwagi na aktualizacje ceny rosną 🙂

Czy nie byłoby lepiej kupić jednak presety?


Moim zdaniem nie ma tak, że dobrze, albo niedobrze 😉 Presety to wstępne ustawienia Lightrooma. W przeszłości często kupowałam presety znanych fotografów, ale ich nie używałam. Służyły mi do analizy tego, co wpływa na styl fotograficzny. Po tym kursie przygotujesz własne presety, zgodne z Twoim stylem, które przyspieszą Twoją pracę.

Presety warto kupić jeśli:
1. Chcesz poznać konkretny element stylu danego fotografa. Ale w tym kursie omawiam wszystkie elementy stylu i nie musisz sama przeglądać ustawień.

2. Chcesz mieć gotowe rozwiązanie lub bazę do dalszej edycji. Takie presety muszą być dobrze przygotowane, aby były uniwersalne, a takich jest mało na rynku. Jednak na pewno należą do nich objęte gwarancją Artystyczne Presety do Edycji Zdjęć.

Kim jestem, żeby o tym uczyć?

Cześć! Nazywam się Monika Wanat i zajmuję się fotografią od kilku lat – fotografowałam w ponad 30 krajach na czterech różnych kontynentach, realizując projekty artystyczne i komercyjne. Jestem samoukiem, ale swoje umiejętności fotograficzne szlifowałam także podczas kursów typu Masterclass fotografów takich jak Max Muench, Luke Stackpoole i Joel Robinson.

Moje prace były wielokrotnie nagradzane w konkursach międzynarodowych m.in. w Nowym Jorku, Londynie i Tokio. Prezentowane były na wystawach, między innymi w Muzeum Etnograficznym w Toruniu oraz w wystawie Der Greif, której kuratorkami były Tina Campt oraz Keisha Scarville. Moje fotografie artystyczne były opublikowane w takich mediach Elle Decoration, PhotoVogue, Focus i Szeroki Kadr.   

Mam również ogromne doświadczenie w uczeniu innych – prowadziłam zajęcia dla studentów, a także wiele kursów, szkoleń oraz warsztatów fotograficznych i naukowych. Moje sukcesy w uczeniu innych wynikają z mojego podejścia, w którym zakładam zerową wiedzę i nieskończoną inteligencję drugiej strony. W ten sposób nauczyłam przedszkolaki podstaw fizyki kwantowej, bo wiem, że problemem w nauczaniu nie jest temat, ale forma w jakiej ten temat jest przedstawiony.

Zobacz moje zdjęcia:

Podstawy identyfikacji wizualnej w kontekście prezentowania zdjęć. A to oznacza, że nauczysz się estetycznie "opakowywać" swoje zdjęcia i będą one przyciągać większą uwagę.

Dowiesz się jak osiągnąć spójność bez nudy i jak kadrować. A to oznacza, że Twoje zdjęcia będą bardziej różnorodne i kreatywne. Fotografując pomysły same będą wpadać Ci do głowy. 

Najważniejszy rodział całego kursu: nauczysz się edycji zdjęć w programie Lightroom. Zrozumiesz jakie składniki wchodzą w skład stylu fotograficznego i zaplanujesz podstawy własnego stylu, który możesz rozwijać. A to oznacza, że Twój styl zdjęć będzie rozpoznawalny i będziesz wiedziała jak dalej nad nim pracować. 

Sposoby na to, żeby w przemyślany sposób prezentować swoje zdjęcia na Instagramie. Ten moduł sprawi, że nie będziesz się zastanawiać co i jak opublikować, żeby ładnie wyglądało obok siebie. Zarówno w social media, jak i na stronie internetowej.

Case study - zobaczysz na kilku przykładach co wpływa na spójność zdjęć prezentowanych na Instagramie. Dzięki temu zainspirujesz się kontami innych osób i stworzysz własną strategię publikacji zdjęć w internecie. 

Co dokładnie otrzymasz?

Dostęp do platformy kursowej

• Podręcznik (40 stron, podzielony na rozdziały na platformie)
• Tutoriale Lightroom i Preview w formie filmów (łącznie 55 minut nagrań)

Materiały interaktywne

• Zeszyt ćwiczeń (24 strony)Bonusy

• Darmowy dostęp do aktualizacji kursu
• Dostęp do zamkniętej grupy
• Indywidualna konsultacja w pakiecie VIP


Podwójna Gwarancja

Jestem pewna swojego kursu i swojej jakości.
Dlatego gwarantuję Ci, że zobaczysz poprawę w swoich zdjęciach.

Jeśli jednak tak nie będzie, to w ciągu pół roku od zakupu kursu możesz do mnie napisać na monika@pegazing.pl – umówimy się na konsultację, podczas której znajdziemy źródło Twoich problemów.

A jeśli kurs Ci się po prostu nie spodoba, możesz napisać do mnie w ciągu 30 dni od zakupu kursu – zwrócę Ci pieniądze.

Kup teraz, bo zapomnisz, a z każdą aktualizacją cena wzrasta 😉

Pakiet Basic

119 PLN
  • miesięczny dostęp do pełnej wersji kursu

Pakiet Premium

179 PLN
  • dożywotni dostęp do pełnej wersji kursu
  • dostęp do zamkniętej grupy
  • dostęp do aktualizacji

Pakiet VIP

499 PLN
  • zawartość pakietu Premium
  • konsultacja online 1h

Najczęściej zadawane pytania

Na stronie są dostępne szybkie płatności za pomocą Autopay – możesz zapłacić blikiem, albo przelewem internetowym.

Tak! Dobre zdjęcia obronią się same, dlatego najważniejszym elementem mojego kursu jest moduł dotyczący edycji zdjęć. Pozostałe informacje mogą być dla Ciebie przydatne nie tylko w tworzeniu konta na Instagramie, ale także spójnego portfolio w innym miejscu w Internecie.

Tak. Z uwagi na to, że prowadzę działalność nierejestrowaną mogę wystawić Ci fakturę bez VAT.

Dla wszystkich użytkowników. Filmy są przygotowane w Lightroomie w wersji na komputer, natomiast w podręczniku pokazane są ikony opcji omawianych w filmach, które znajdziesz w aplikacji.  Pojedyncze opcje, które omawiam, nie są dostępne w aplikacji lub są dostępne w jej płatnej wersji, ale zdecydowana większość, to darmowe funkcje. Kurs pomoże Ci zdecydować, czy potrzebujesz płatnej wersji 🙂 

Oczywiście! Pytania będziesz mogła zadać w zamkniętej grupie na Facebooku (w ramach wszystkich pakietów) lub podczas indywidualnej konsultacji po wykupieniu pakietu VIP.

Jeżeli zastosujesz się do moich porad, pierwsze efekty mogą pojawić się bardzo szybko! Pamiętaj jednak, że wszystko zależy od Twojego zaangażowania. Kurs na pewno przyspieszy rozwój Twoich umiejętności edycji zdjęć i tworzenie spójnego stylu.

Czy nauczyłam kiedyś przedszkolaki podstaw kwantowej? Owszem! Ze mną da się więc zrozumieć wszystko, niezależnie od tematu i etapu zaawansowania! Mam bardzo bogate doświadczenie w nauczaniu – jako nauczycielka akademicka uczyłam studentów chemii na Uniwersytecie Warszawskim. Zajmowałam się też popularyzacją nauki i uczestniczyłam w szkoleniach dydaktycznych. Mam też wiele zadowolonych kursantek moich kursów fotograficznych z fantastycznymi metamorfozami zdjęć! Dołącz do nich! 🙂  


Jeśli masz pytania, napisz do mnie śmiało na monika@pegazing.pl lub
w wiadomości prywatnej na Instagramie 🙂