Portfolio – Art Projects

Pracuję w czterech cyklach fotograficznych, których głównymi motywami są światło, emocje i przenikanie perspektyw.

Moje prace są drukowane są w  jakości muzealnej na certyfikowanych papierach typu Fine Art w limitowanych kolekcjach – od 1 do 10 sztuk. Do każdej z nich dołączony jest certyfikat autentyczności. Dzięki temu, wszystkie moje prace, oprócz walorów artystycznych, mają również wartość kolekcjonerską.

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany moimi pracami, zapisz się na moją listę kolekcjonerów.

Cykl "Psyche"

Cykl rozpoczęty w 2014 roku poświęcony jest interakcjom zwierząt wewnętrznie z samymi sobą, oraz zewnętrznie: z innymi zwierzętami, otaczającym światem i ludźmi. Zależy mi, żeby pokazać i podkreślić warstwę psychologiczną i emocjonalną wszechobecną w świecie zwierząt. I w szczególności, oddać im prawo do duszy.

Cykl "Escape"

Cykl rozpoczęty w 2023 roku. Cykl “Escape” jest obecnie w przygotowaniu. Jest to seria, niepublikowanych jeszcze fotografii hybrydowych. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany cyklem - zapisz się poniżej do mojej listy kolekcjonerów.

Cykl "Not for us"

Cykl rozpoczęty w 2022 roku. Członkowie plemienia Ovahimba nie pozują dla mnie. Zależało mi, żeby uchwycić momenty, w których nie są świadomi obecności obiektywu. Ten cykl to uchwycenie codziennych momentów, które w swojej zwyczajności są po prostu niezwykłe. Jednocześnie, jest to portret społeczności, która własną kulturą i historią wymyka się ramom państw. Cykl będzie rozszerzony o kadry z życia innych grup etnicznych.

Cykl "Diffuse"

Cykl rozpoczęty w 2014 roku. Cykl jest poświęcony jest społeczeństwu, które widzę jako płynną tkankę. Tkankę, w której ludzie, podobnie jak komórki w tkance, pomimo wspólnego pochodzenia i podobieństw są różni i mogą pełnić różne role. W szczególności, zależało mi, żeby pokazać, że tkanka lokalnie może znacząco się różnić od siebie - być zdrowa, uszkodzona lub w trakcie procesów naprawczych. Jednak pomimo wszystkich różnic, jest to jedna, zależna od siebie całość.

Zapisz się na moją listę kolekcjonerów:

.