Portfolio – Commercial Projects

Poniżej przedstawiam wybrane realizacje oraz opinie klientów. Komercyjnie zajmuję się:

Sesje komercyjne wykonuję w różnych miejscach na świecie – aktualnie głównie w Tyrolu (Austria/Włochy) i okazjonalnie w Warszawie. Mam także kilka miejsc na sesje produktowe w Ugandzie/Tanzanii/Kenii w 2024 roku.

Jeżeli chcesz ze mną współpracować – napisz do mnie na monika@pegazing.pl

To była moja pierwsza profesjonalna sesja zdjęciowa, ale dzięki Monice bardzo szybko się rozluźniłam. Spokojnie omówiłyśmy pomysły na tę sesję, a Monika już w jej trakcie na bieżąco sugerowała zmiany w wyrazie twarzy czy ułożeniu ciała. Bardzo szybko jej zaufałam i poczułam się swobodnie przed obiektywem, co zaowocowało zdjęciami, które są po prostu piękne. Podobam się sobie na zdjęciach zrobionych przez Monikę, a to moim zdaniem najważniejsze czego oczekuje się od sesji fotograficznej.

Daria Oksytiuk

Z Moniką miałam przyjemność współpracować już dwa razy przy sesjach wizerunkowych i za każdym razem dostawałam nieziemskie foty! Sesja przebiegała w luźnej i przyjemnej atmosferze, a jednocześnie Monika była cały czas skupiona na robieniu zdjęć, dzięki czemu mam bardzo dużo niepozowanych, naturalnych fotek (niczym z ukrycia 😃). W trakcie obróbki byłyśmy w stałym kontakcie w kwestii doboru kolorystyki zdjęć, tak żeby całość pasowała do mojej identyfikacji marki i nowej strony internetowej 🥰

Paulina Peryt Wytwór

Z całego serca polecam sesje u Moniki 🙂 Pełen profesjonalizm, ogromna cierpliwość, super pomysły i luźna, wspaniała atmosfera 🙂 W moim przypadku była także makijażystką💆‍♀️

Magdalena Konieczny Sztuka Piękna

Konsultacje Moniki miały ogromny wpływ na nasze zdjęcia produktowe! Kiedy zaczynałyśmy, ich wygląd nie był planowany, nie mówiąc o pracy ze światłem czy kompozycji. Po wskazówkach Moniki udało nam się zapanować nad robieniem zdjęć produktowych - zaczęłśymy je bardziej świadomie planować zwracając uwagę na kompozycję, światło, kolory i pomysł. Same sesje przygotowywane po konsultacji szły nam też sprawniej, bo wiedziałyśmy, jaki chcemy osiągnąć efekt, a finalne zdjęcia były bardziej spójne.

Martyna Marczyńska Radostki

Kurs Kreatywnej Fotografii Produktowej był świetny! Nawet mój mąż zaczął mi zaglądać przez ramię bo zainteresował się jak konkretnie i zwięźle przedstawiona jest wiedza 🙂 Dzięki lekcjom wpadam na dużo więcej pomysłów dotyczących kreatywnych kadrów moich produktów, niż wcześniej. Zachęciłam się, żeby odkurzyć po długim czasie lustrzankę i robić zdjęcia na dużo lepszej rozdzielczości, niż robione telefonem 🙂 Zaczęłam dostawać zlecenia dokładnie od moich klientów docelowych! <3

Dominika Wiltos Dominika Wiltos Art Studio

Nie zdawałam sobie sprawy ile elementów trzeba zawrzeć w fotografii produktowej! Bardzo mi się podobało, że te wszystkie elementy były w bardzo jasny i klarowny sposób wyjaśnione. Pootwierały mi się niektóre klapki w tej materii. Fajnie, że jest tak dużo przykładów. Najbardziej podobały mi się techniki kreatywne, szczególnie zaintrygowała mnie technika z wykorzystaniem luster, ponieważ nigdy nie robiłam jeszcze takich zdjęć.

Sylwia Zięba Dream Corner - Łapacze snów

Skorzystałam z Twojej oferty porady odnośnie budowania nowego konta na IG. Zaimponowałas mi przygotowaniem się i konkretnymi wskazówkami odnośnie mojego profilu :). Twoje doświadczenie w użyciu portali społecznościowych i oko fotografa pomogło mi podejść do mojego konta bardziej klarownie i z planem! Dziekuję!

Mariola

Monika pomogła mi w spójności i motywacji do działania 😉 również wskazówki dotyczące Lightrooma!

Aleksandra Kubik

Z Moniką umówiłem się na sesję zdjęciową zachęcony jej zdjęciami i to był strzał w dziesiątkę! Najpierw przedyskutowaliśmy jaki cel chciałem osiągnąć, doradziła mi miejsce i ubrania jakie powinienem wziąć ze sobą. Podczas sesji była świetna atmosfera, bardzo miło się rozmawiało, więc stres szybko zniknął. Komunikaty były jasne i proste, dzięki czemu łatwo przechodziliśmy od jednej scenerii do drugiej. Przy tym była otwarta na moje pomysły, doradzała jakie zdjęcia będą dobre, a jakie nie lub sugerowała jak je polepszyć. Do tej pory mam te zdjęcia i uważam, że są jednymi z najlepszych zdjęć, jakie kiedykolwiek widziałem. Bardzo polecam tę fotografkę, bo to była przyjemność być na tej sesji!

Michał Kopciał