O mnie

Cześć!

Jestem Monika, podróżuję i fotografuję. Odwiedziłam ponad dwadzieścia krajów, niektóre wielokrotnie, na trzech kontynentach – w Europie, Azji i Ameryce Południowej. W tym, kilka miesięcy spędziłam w Oxfordzie w Wielkiej Brytanii.
 
Jedną z moich największych pasji jest fotografia, dlatego zarażam tą pasją innych, edukując w tej dziedzinie. Doświadczenie fotograficzne zdobywałam samodzielnie poszerzając wiedzę, ale brałam też udział w kilku kursach, m.in.
  • kursie modelingu, gdzie nauczyłam się zasad współpracy z modelkami,
  • kursie kreacji artystycznej, który dał mi nowe spojrzenie na sztukę w fotografii,
  • kursie typu Masterclass prowadzonego przez wybitnego fotografa, Maxa Muencha, który współpracuje m.in. z firmą Adobe.
 
Wierzę, że każdy może robić piękniejsze i bardziej profesjonalne zdjęcia, niezależnie od posiadanego sprzętu i umiejętności. Dlatego większy nacisk kładę na pomysł i estetykę zdjęć, a teoretyczną wiedzę na temat opcji manualnych, takich jak przesłona, czy czas naświetlania przemycam w inspirujących zdjęciach i kreatywnych zadaniach. Lekcje fotografii inspirowane sztuką wysyłam regularnie w moim newsletterze. Dużo uwagi poświęcam także nauce profesjonalnej edycji zdjęć w programie Lightroom, a moje treści dostosowane są również dla użytkowników smartfonów.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.